Recepta na udane wakacje od MODECOM–bezprzewodowe słuchawki MC-350B

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

MC-350B_blue_6 [600x800]Lipiec 2014 – Firma MODECOM zaprezentowała nowy model bezprzewodowych słuchawek MC-350B CURE, zaprojektowanych do użycia z urządzeniami mobilnymi. Na tle konkurencji produkt wyróżnia się atrakcyjnym i nowoczesnym oraz minimalistycznym wzornictwem.

Cechą charakterystyczną słuchawek MODECOM MC-350B CURE jest przyciągająca uwagę nowoczesna, lekka oraz smukła konstrukcja. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczna budowa prostokątnych nauszników, które dodatkowo w trosce o komfort użytkownika zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem.

Jak zapewnia producent – firma MODECOM – równie mocną stroną najnowszego modelu słuchawek jest jakość odtwarzanego za ich pomocą dźwięku, który przenoszony jest w paśmie od 80Hz-20.000Hz. Słuchawki MODECOM MC-350B CURE działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth, które zapewnia m.in. swobodę działania oraz najwyższą jakość niezakłóconego przez inne urządzenia dźwięku.

Z kolei wbudowany czuły mikrofon umożliwia wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dodatkowo umieszczony na pałąku w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu (tuż przy prawym nauszniku) panel sterowania pozwala

na wygodne i komfortowe sterowanie funkcjami odtwarzacza multimedialnego (przełączanie utworów, regulację głośności, zatrzymanie i włączanie odtwarzania).

Słuchawki wyposażono w wykonaną z najwyższej jakości ogniw baterię, która wystarcza na 8 godzin słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon.

Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej białej i niebieskiej.

Sugerowana cena MODECOM MC-350B CURE: 138,99 PLN brutto

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.