Plextor rozdaje prezenty

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

plextor_gamermasGamermas to świąteczny konkurs marki Plextor, w którym można wygrać prezent dla najbliższej osoby i poprosić o jego wysyłkę w każdy zakątek świata. W puli nagród, oprócz dysków M5 Pro i M5M, znajduje się m.in. karta graficzna MSI oraz gamingowa mysz Logitech.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.plextcontest.com, wytypować prezent i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Jeżeli szczęście nam dopisze, Plextor w naszym imieniu wyśle prezent do wskazanej przez nas osoby.

Pula dostępnych prezentów powiększała się prawie każdego dnia. Ostatecznie, w czwartek, 19 grudnia „uwolniono” ostatni produkt. Aktualnie można wybierać z 8 propozycji, wśród których znajdują się: dyski Plextor M5 Pro 256 GB i Plextor M5M 128 GB, mysz Logitech G100s, chłodzenie Cooler Master GeminII S524, karta graficzna MSI R7790, mobilne pióro Wacom Inkling oraz joystick Mad Catz Cyborg V.1.

Zabawa jest kierowana przede wszystkim do graczy. Obecność marki Plextor w świecie e-sportu nie jest przypadkowa. W grach komputerowych o przeżyciu często decydują tysięczne części sekundy. Czas dostępu do danych na poziomie 0,1 ms oraz duża ilość operacji na sekundę, wynosząca nawet 100 000 IOPS, to parametry, które mogą zaoferować tylko dyski SSD.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia włącznie. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 23 grudnia o godz. 16:00. Animowany film promujący akcję można zobaczyć pod adresem: youtu.be/egOewgpKMnU

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.