Nowości Genius na targach Computex 2014

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest1Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Genius_NX-6550W trakcie zbliżających się targów Computex 2014, odbywających się w Tajpej na Tajwanie, firma Genius zaprezentuje swoje najnowsze produkty.

Genius, producent sprzętu akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych, przedstawi urządzenia, które mają polepszyć komfort i jakość codziennej pracy. Pojawią się także nowe rozwiązania dla profesjonalnych graczy oraz do użytku biurowego.

Wśród nowości, które zaprezentuje Genius, znajdą się: głośnik SP-975BT – przenośne urządzenie łączące się urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC. Nawiązanie połączenia ze smartfonem sprowadza się do zbliżenia urządzeń do siebie i naciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za parowanie. Dodatkowo, głośnik posiada certyfikat IP54, co oznacza, że jest odporny na zachlapanie oraz kurz.

Kolejną zaprezentowaną nowością będzie NX-6550
– bezprzewodowa mysz oferująca czas pracy na jednej baterii AA aż do 18 miesięcy. Jej kształt i ergonomia mają sprawiać, że mysz będzie dobrze dopasowywała się do każdej dłoni. Ciekawostką jest, że mysz można zasilać zarówno za pomocą baterii AA jak i AAA.

Z kolei G-Shot FHD300A to przenośna kamera przeznaczona dla sportowców. Została wyposażona w bardzo czuły obiektyw pozwalający nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu można oglądać nagrywany obraz na żywo, a także łatwo przesyłać dane na mobilne urządzenia.

Genius będzie również prezentował wiele innych produktów ze swojego asortymentu: bezprzewodowe klawiatury, myszy, tablety dla grafików, etui, słuchawki, bezprzewodowe głośniki oraz profesjonalne zestawy dla graczy.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.