Nowe iPhone’y odpowiednio zabezpieczone

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest1Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

PROD_AMP600_Fre_Black_Front Straight_141111_3000x3000Firma LifeProof, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów do smartfonów, wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om.

Produkty LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach.

Stworzyliśmy obudowy LifeProof, by umożliwić ludziom cieszenie się pełnią życia, bez ograniczeń i obaw, że zniszczą swój telefon – mówi Pete Lindgren, prezes i dyrektor generalny LifeProof. – Obudowy zabezpieczają telefon przed śniegiem, lodem, wodą oraz kurzem, co pozwala użytkownikom zabrać nowego iPhone’a na niemal każdą wyprawę i w pełni wykorzystywać jego funkcjonalność. – dodaje.

W sumie użytkownicy będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch modeli. Model fre dostępny będzie w pierwszej kolejności. Wyposażony został w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i działaniem wody. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania. Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, nie wpływając równocześnie na jakość dźwięku.

Druga nowość to ochronna obudowa z serii nuud, która w odróżnieniu do innych produktów tego typu, nie została wyposażona w folię pokrywającą wyświetlacz. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność – urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m.

Model fre dostępny będzie w pierwszej połowie grudnia, w cenie 279 złotych. Model nuud wejdzie do sprzedaży na początku stycznia 2015 roku – jego cena nie została jeszcze ustalona. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją i będzie można je kupić w: Media Markt, Saturn, Agito, Komputronik, iSpot, iDream, Cortland, iMad i iSpace.

O firmie:
LifeProof jest producentem pokrowców i obudów ochronnych na smartfony i tablety, które zapewniają ochronę, styl i funkcjonalność. Firma funkcjonuje w oparciu o ideę dawania każdemu pełnej swobody w korzystaniu z urządzeń mobilnych w każdych warunkach. Zaprojektowana do ochrony przed wodą, brudem, śniegiem i wstrząsami, obudowa LifeProof pozwala konsumentom korzystać z przenośnych urządzeń bez względu na czas, miejsce i panujące warunki atmosferyczne.