Nowe Internetowe Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

xdCyfrowy Polsat uruchomił nową wersję Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK),która pozwala na samodzielne zarządzanie kontem klienckim przez Internet w znacznie szerszym niż dotychczas zakresie i upraszcza proces realizowania płatności, nawet za wiele usług jednocześnie. Nowa platforma umożliwia dokupowanie i modyfikowanie pakietów telewizyjnych i internetowych, obsługiwanie dostępu do materiałów wideo w ramach usług VOD, PPV i serwisów online oraz skorzystanie z innych usług operatora.

– Projektanci nowej platformy pomyśleli o wielu nowych, użytecznych funkcjach, dzięki którym zarówno obsługa konta, jak i płatności zajmą niewiele czasu. Klienci w prosty sposób sprawdzą stan swoich należności za telewizję, Internet, usługi VOD i online i zdecydują czy chcą realizować płatności za pojedynczą usługę, czy zbiorczo. Nowy serwis daje także możliwość opłaty abonamentu z góry za dowolną liczbę miesięcy – mówi Grzegorz Sandel, Dyrektor Zarządzający ds. Obsługi Klienta i Telekomunikacji, Cyfrowy Polsat S.A.

Warte uwagi: krawężnik granitowy

Każdy użytkownik ICOK może zobaczyć w swoim panelu szczegóły wykupionych pakietów, informacje dotyczące sprzętu (numery seryjne, instrukcje obsługi), a w dziale „VOD, PPV i Serwisy Online” – dane materiałów wideo i pakietów wykupionych w ramach telewizji IPLA oraz platformy VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa, m.in. ilość wypożyczonych filmów i czas, jaki pozostał na ich obejrzenie. W dziale „Usługi/Wykorzystanie limitów” klienci szybko sprawdzą, ile gigabajtów danych lub minut wykorzystali i czy mieszczą się w swoim miesięcznym limicie.

Zmiany w nowym serwisie ICOK są widoczne dla wszystkich abonentów, ale docenią je przede wszystkim osoby, które korzystają z więcej niż jednej usługi Cyfrowego Polsatu. Ciekawą i użyteczną funkcją jest możliwość utworzenia własnej opisowej nazwy usługi zamiast skomplikowanego zwykle numeru karty dekodera czy usługi telekomunikacyjnej, np. „dekoder u babci” czy „Internet córki”. Klient może także w każdej chwili sprawdzić i zmienić swoje dane kontaktowe, zapoznać się z warunkami posiadanej umowy oraz łatwo zmodyfikować posiadane pakiety i usługi. W menu serwisu znalazło się również miejsce z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez klientów pytania, a prosty formularz kontaktowy pomaga w szybki sposób skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Nowy ICOK to także nowoczesny i przejrzysty wygląd oraz większa czytelność i intuicyjność obsługi.

Internetowe Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu znajduje się pod adresem: http://www.icok.cyfrowypolsat.pl/