Nowa propozycja marki TRANSCEND dla kierowców: wideorejestrator Full HD DrivePro 100

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

image001Czujnik wstrząsów, filtr podczerwieni oraz  wbudowana bateria zapewnią profesjonalne i wierne rejestrowanie obrazu w dzień i w nocy,w czasie spokojnej jazdy oraz w sytuacjach awaryjnych

Kraków, 12 listopada 2014 – Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty kamerki samochodowej DrivePro 100 rejestrującej sytuacje drogowe w rozdzielczości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w przysłonę f/1.8, wbudowaną baterię, trójosiowy czujnik wstrząsów oraz możliwość wykonywania zrzutów ekranu.

Obraz wysokiej jakości

Odporny na zaparowania obiektyw TRANSCEND Drive Pro 100, skonstruowany jest z 7 soczewek: 6 szklanych oraz jednej z filtrem podczerwieni. Taka konstrukcja zapewnia lepsze nasycenie kolorów w ciągu dnia, zwiększoną czułość w warunkach nocnych oraz ułatwia rejestrowanie wyraźnego obrazu w warunkach mgły. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia wynoszącym 130 stopni oraz przysłoną f/1.8. Wideorejestrator pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Przydatną funkcją jest robienie zrzutów ekranu w trakcie nagrywania materiału wideo lub na zewnątrz samochodu w celu pełnej dokumentacji zdarzenia drogowego.

Wbudowana bateria

Kierowca nie musi martwić się nagłym wyłączeniem silnika samochodu, ponieważ wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwia rejestrowanie materiału wideo jeszcze przez 30 sekund po odcięciu zasilania w przypadku podłączenia do gniazda zapalniczki. W ustawianym ręcznie trybie wyłącznego zasilania baterią kamerka zapisze do 30 minut materiału wideo.

Awaryjne nagrywanie z czujnikiem wstrząsu

W razie kolizji czujnik ruchu G-Sensor w kamerce TRANSCEND DrivePro 100 spowoduje automatyczne uruchomienie trybu nagrywania awaryjnego oraz zapisanie do 1 minuty materiału wideo. Tryb awaryjny może być włączony ręcznie za pomocą dedykowanego czerwonego przycisku na obudowie urządzenia. Utworzone w tym trybie pliki są chronione przed nadpisaniem.

Aplikacja DrivePro PC Tool

TRANSCEND udostępnia aplikację DrivePro PC Tool służącą do sortowania i przeglądania na komputerach z systemem Windows plików wideo bezpośrednio z kamerki, bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Maksymalnie ułatwione jest również zapisywanie pojedynczych klatek z kluczowymi momentami nagrania dzięki specjalnemu przyciskowi w aplikacji.

Karta pamięci microSDHC Class 10 16GB w zestawie

Do montażu kamerki TRANSCEND DrivePro 100 na przedniej szybie samochodu można wykorzystać dołączoną do zestawu – w zależności od wersji – naklejkę lub przyssawkę. Po podłączeniu urządzenia do gniazda zapalniczki w samochodzie i uruchomieniu pojazdu automatycznie rozpoczyna się zapisywanie obrazu wideo na dołączonej do zestawu karcie microSDHC Class 10 MLC o pojemności 16 GB. Po wyczerpaniu się miejsca na karcie najstarsze pliki zostaną nadpisane najnowszymi nagraniami, co pozwala na efektywne zarządzanie dostępną pamięcią.

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna brutto kamerki samochodowej TRANSCEND DrivePro 100 wynosi 340 PLN.
Rejestrator TRANSCEND DrivePro 100 objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.