MODECOM nawiązała współpracę z TECH DATA

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest1Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

modecomStyczeń 2014 – Firma MODECOM – polski producent tabletów, smartfonów i akcesoriów komputerowych – na początku stycznia podpisała umowę z jednym z największych na świecie hurtowych dostawców produktów technologicznych, usług i rozwiązań – TECH DATA.
Produkty MODECOM w ofercie Tech Data skierowane są do szerokiego grona klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Tablety, smartfony i akcesoria komputerowe są produkowane z myślą o indywidualnym użytkowniku. Są one wielokrotnie weryfikowane na etapie produkcji oraz poddawane wnikliwym testom jakości. Trafiają na rynek sprzedaży po przystępnych cenach, idealnie wkomponowując się w potrzeby rodzimego rynku.
Potwierdzeniem jakości produktów MODECOM są przyznane liczne nagrody, jak wybór konsumentów 2014 Komputer Świat, czy rekomendacje prasy branżowej. Od wielu lat MODECOM dostarcza na rynek urządzenia, które są odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów. Co ciekawe MODECOM to jedna z nielicznych firm, które od zeszłego roku są „Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej”.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.