Manicure hybrydowy doskonały na ślub cz.2

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

slubPrzyszłe mężatki przed ślubem powinny udać się na wykonanie manicuru hybrydowego do kosmetyczki, która posiada doświadczenie i pomoże dopasować również odpowiedni wzór i kolor.

Jak wygląda sam zabieg i czy jest skomplikowany? Kosmetyczka początkowo wykonuje standardowy manicure polegający na usunięciu skórek, wypolerowaniu płytek paznokci i nadaniu im pożądanego kształtu.

manicure Warszawa Centrum

Następnie na tak przygotowane paznokcie nakłada się specjalną bazę, kolorowy lakier, a na koniec substancję utwardzającą. Całość utrwala się lampą UV. Dodać należy, że manicure hybrydowy nie może zostać usunięty za pomocą zwykłego zmywacza. Niezbędny jest specjalny płyn. Nie należy również próbować na siłę odklejać paznokci.

Manicure hybrydowy jest doskonałym rozwiązaniem chociażby dlatego, że nie niszczy naturalnej płytki paznokcia, nie ściera się, nie traci koloru i nie odpryskuje. Manicure hybrydowy zapewnia także bardziej naturalny efekt niż w przypadku paznokci żelowych czy akrylowych.