Kompaktowy system kina domowego od Maxell

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Soundbar 3000 (lifestyle TV) HRFirma Maxell zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek kompaktowego systemu kina domowego. Model MXSP-SB3000 składa się z trzech głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 160W RMS.
W drewnianej obudowie znalazło się miejsce na trzy głośniki: subwoofer o mocy 100W oraz dwa głośniki frontowe o mocy 30W każdy. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a odtwarzany dźwięk charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem. Soundbar wspiera również technologię SRS WOW 3D Audio.
Z przodu urządzenia znajduje się wyświetlacz LED, port USB oraz panel sterujący. Za jego pomocą można m.in. zmienić poziom głośności, wyciszyć dźwięk, a także włączyć Bluetooth. Maxell MXSP-SB3000 sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, grania na konsoli, jak i słuchania muzyki.
Z tyłu znajduje się złącze 3.5mm, dwa złącza RCA oraz trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray czy konsolę do gier. Producent umieścił tam również jedno wyjście HDMI oraz złącze optyczne. Urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet możemy podłączyć również za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.
W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku, wybór źródła sygnału czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.
Soundbar objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Sugerowana cena: 799 zł.
Specyfikacja:
Liczba kanałów: 2+1
Subwoofer: 1x100W (Impedancja 12om)
Głośniki frontowe: 2x30W (Impedancja 6om)
Pasmo przenoszenia: 40Hz – 20kHz
Technologia: SRS WOW HD 3D Audio
Złącza analogowe: RCA, jack 3.5mm
Złącza cyfrowe: 4xHDMI, 1xOptyczne, 1xCoaxial
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0
Kompatybilność: telewizory, odtwarzacze MP3/DVD/Blu-ray, konsole do gier, smartfony/tablety
Rozmiar obudowy: 82 x 939 x 390mm
Waga: 8kg