Jesteś pisarzem? Nie ograniczaj się do kariery w jednym kraju

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Jeśli jesteś pisarzem, masz dar snucia ciekawych wyobrażeń i dodatkowo jesteś świetnym strategiem, prawdopodobnie czeka Cię niesamowita przygoda. Kariera pisarza nie jest dedykowana każdemu. To rzadka umiejętność, by potrafić coś ubrać w słowa i jeszcze do tego, zainteresować czytelnika tworzoną fabułą. Liczy się także styl pisarski, któremu można nadać swego rodzaju charakterystyczność i tym samym, stać się rozpoznawalnym autorem. Warto nie mieć w tym zakresie żadnych granic – zwłaszcza językowych.

Poszerzaj perspektywy, ucz się angielskiego

Jeśli jesteś pisarzem, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że tłumaczone książki zawierają także pierwiastek artystyczny tłumacza. W tym sensie jeśli uważasz, że posiadasz pewnego rodzaju charakterystyczność w konstruowaniu zdań, musisz liczyć się z tym, że zostanie ona zatracona gdy oddasz książkę do tłumaczenia. Osoby, które nie będą czytać oryginalnej wersji, mogą nigdy nie poznać tego, czym najbardziej się szczycisz – stylu. Z tego względu warto, byś samodzielnie tłumaczył swoje książki – najlepiej na język angielski, ponieważ jest on najbardziej powszechny.

Wybierz się na angielski częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ i poznaj obcy język od „a” do „z”. Baw się pisaniem nie tylko po polsku ale i po angielsku. Dzięki temu rozwiniesz w sobie nową umiejętność, podejmiesz kolejne ciekawe wyzwanie i otworzysz drzwi prowadzące do nowych możliwości. Dzięki temu możesz rozwijać swoją karierę nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Zdobywaj czytelników, poznawaj ich, dyskutuj

Lubisz spotkania autorskie? To przyjemne, móc wejść w dyskusję ze swoimi czytelnikami? Dlaczego miałbyś ograniczyć się do Polski! Rozmowa w języku obcym nie musi być wielkim wyzwaniem. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs angielskiego metodą bezpośrednią i nauczyć się dyskusji bez zająknięcia. Dzięki temu nie będziesz obawiać się dialogu a jedynie otworzysz się na nowe audytorium. Nie trać szansy na niesamowitą przygodę oraz rozwój w karierze pisarskiej. Otwórz głowę na nowe możliwości i zdobywaj świat. Polacy są bardzo utalentowanymi artystami, niestety nie docierają do każdego zakątka na Ziemi. Warto to zmienić, otwierając swój przekaz na szerszą publiczność.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.