HBO GO w dekoderach satelitarnych Cyfrowego Polsatu

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

xdDekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu zostały zaktualizowane do nowej wersji oprogramowania, która umożliwia abonentom dostęp do kolejnego serwisu VOD – serwisu HBO GO, a za jego pośrednictwem do ponad 2000 godzin filmów i seriali produkcji HBO, w tym hitów z aktualnej oferty stacji. Już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć odkodowane pierwsze odcinki dwóch seriali – od 23 czerwca finałowego sezonu „Czystej krwi” i od 30 czerwca nowego serialu HBO „Pozostawieni”. HBO GO to drugi po aplikacji IPLA serwis z treściami premium dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem dekoderów.

Nowe oprogramowanie z aplikacją HBO GO znalazło się w satelitarnych dekoderach HD produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 i PVR HD 7000. Po podłączeniu urządzenia do Internetu za pośrednictwem kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi, dzięki nowej aplikacji użytkownik będzie mógł oglądać wszystkie materiały z bogatej oferty filmów i seriali serwisu HBO GO.
Dostęp do pełnej oferty HBO GO mają abonenci, którzy mają aktywną usługę HBO GO dostępną w ramach pakietu HBO HD (z kanałami HBO HD, HBO 2 HD i HBO Comedy HD). Pozostali klienci zainteresowani treściami HBO będą mogli oglądać w serwisie odkodowane wybrane treści, m.in. już od 23 czerwca pierwszy odcinek finałowego sezonu „Czystej krwi” oraz od 30 czerwca pierwszy odcinek nowego serialu HBO – „Pozostawieni”. Stały dostęp do kanałów z rodziny HBO i serwisu HBO GO zapewni pakiet HBO HD z HBO GO oferowany wraz z flagowym pakietem Cyfrowego Polsatu – Familijnym Max HD – już od 59,90 zł/mies.

HBO GO to internetowy serwis wideo z ponad dwoma tysiącami godzin najlepszej rozrywki: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Dzięki dostępności HBO GO na dekoderach, komputerach i urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach – ulubione filmy i seriale można oglądać w dowolnym czasie i niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. HBO GO to nieograniczony dostęp do największych przebojów HBO, takich jak: „Bez tajemnic”, „Dolina krzemowa”, „Gra o tron”, „Newsroom”, „Dziewczyny”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią”, oraz wielu, wielu innych.

HBO GO to kolejna platforma wideo dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu. Abonenci mogą korzystać w ten sposób również z tysięcy materiałów największej telewizji internetowej IPLA. Dzięki obu serwisom mają ciągły dostęp do najlepszej rozrywki telewizyjnej, materiałów wideo i ulubionej oferty filmowo-serialowej.

Dodatkowo już od 1 lipca, na dwa miesiące przed premierą telewizyjną, abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w IPLI za darmo 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów polskiego serialu kryminalnego „Na krawędzi”.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.