Gabinet dentystyczny

dentist-428642_640Ostatnio w mojej dzielnicy, kilka ulic od mojego miejsca zamieszkania została otwarta nowa przychodnia. Z tego, co zdążyłam się zorientować, mają bardzo szeroki zakres usług. Jest możliwość konsultacji z różnymi specjalistami. Ja byłam zainteresowana najbardziej opieką dentystyczną.

W tym celu pytałam wśród znajomych, czy ktoś już korzystał z usług tej przychodni. Jedna z moich koleżanek bardzo mi polecała usługi pana doktora, który obecnie jest tam specjalistą. Była u niego na wizycie jakiś czas temu i powiedziała mi, że lepszego dentysty w Częstochowie nie znajdę.

Stwierdziłam, że i ja zapiszę się na wizytę. Nie czekałam na nią długo. Pan doktor oczywiście powitał mnie bardzo serdecznie, kazał zająć miejsce na fotelu. Bałam się, mimo, że jestem już osobą starszą, stomatolodzy zawsze działają na mnie w taki sposób. Cały gabinet był niezwykle czysty i przyjemny.

Pan doktor okazał się być bardzo sympatycznym i kompetentnym człowiekiem. Nie tylko sprawdził wszystkie zęby, ale również poinformował, że konieczne jest borowanie i chyba widząc strach w moich oczach, wytłumaczył krok po kroku jak to będzie wyglądało. Zaproponował znieczulenie, z którego zdecydowałam się przy zwykłej wymianie plomby nie korzystać.

Cały zabieg przebiegł bez najmniejszego bólu. Stomatolog okazał się być naprawdę kompetentnym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie wyszłam aż tak zadowolona od dentysty.

Wszystkim będę polecać. Naprawdę warto przyjść nawet na najzwyklejszą wizytę kontrolną. Sama chodzę regularnie i nawet przez myśl mi nie przychodzi, że mogłabym iść do innej przychodni. Jest to, jak dla mnie, najlepszy dentysta w Częstochowie.