Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa sieci

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

conference6 października rusza cykl bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu infrastruktury teleinformatycznej – Roadshow Axence. Spotkania odbędą się w jedenastu największych miastach Polski, a każdy z uczestników otrzyma za darmo licencje do użytku komercyjnego na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera.
Szkolenia skierowane są do osób poszukujących skutecznego i profesjonalnego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT oraz podnoszenia poziomu jej bezpieczeństwa. Podczas spotkań prelegenci poruszą tematy związane m.in. z najczęstszymi zagrożeniami dla infrastruktury IT, sposobami walki z niebezpieczeństwem w sieci czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami IT w organizacji.
Bezpieczeństwo IT to obecnie jeden z najistotniejszych warunków funkcjonowania praktycznie każdej firmy czy instytucji – tłumaczy Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów podczas szkoleń. Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia, obliguje osoby odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie infrastruktury IT, do ciągłego poszerzania wiedzy na temat obszarów i potencjalnych źródeł ryzyka. Tegoroczna edycja naszych szkoleń szczególny nacisk kładzie nie tylko na coraz szersze spektrum zagrożeń, ale przede wszystkim na dobre praktyki i skuteczne metody prewencji. Nie zapomnimy również o tak oczekiwanym przez wielu uczestników temacie, jakim niezmiennie jest monitorowanie pracowników – jego zasadność, cele oraz praktyczne aspekty wdrożenia go w organizacji  – dodaje.
Szkolenia podzielone zostały na trzy tury. Pierwsza rozpocznie się w poniedziałek, 6 października w Krakowie, a w następnych dniach obejmie kolejno Kielce, Warszawę, Lublin i Rzeszów. Inauguracja drugiej tury nastąpi 27 października we Wrocławiu. Kolejne spotkania odbywać będą się w Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku. Kolejny etap rozpocznie się 18 listopada w Katowicach. Każdy z uczestników otrzyma za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat.
Organizatorem szkoleń jest firma Axence, oferująca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą informatyczną, przy współpracy z Bakotech, SpamTitan i Webroot.
—–

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.