Bezbolesna depilacja Lycon cz.2

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest1Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

nogi2Sam zabieg nie będzie dla klientów męczący, ponieważ ma działanie także relaksacyjne. Wykwalifikowana kadra jest w stanie zrobić z tego zabiegu prawdziwy rytuał pielęgnacyjny dla naszego ciała.

Wyróżnić możemy trzy rodzaje wosków do depilacji Lycon. Pierwszym z nich jest Hot Wax. Należy do grupy wosków twardych, a stosowany jest przede wszystkim do usuwania krótkich włosków w miejscach bardziej niedostępnych. Jest przystosowany do wrażliwych okolic.

Bezbolesna depilacja Lycon cz.1

Kolejnym z elitarnej grupy produktów do bezbolesnej depilacji jest Lycojet. Należą tutaj woski o niskiej temperaturze topnienia. Bardzo mocno chwytają włoski i są skutecznej podczas każdej depilacji, także tej w trudnych miejscach.

Ostatnim z grupy trzech jest seria Strip Wax. Należą do niej woski miękki, które wykazują w szczególności działanie kojące i odżywcze. W ich składzie znajduje się bardzo dużo olejków aromatycznych.

Depilacja Lycon ma z pewnością więcej zalet, ale są pewne sytuacje, w których nie należy poddawać się takiemu zabiegowi ( i żadnej innej depilacji również). W szczególności musimy uważać, gdy nasz skóra jest podrażniona, jej ciągłość jest przerwana lub pojawiła się reakcja alergiczna. Przeszkodą są także żylaki i popękane naczynka. Nie powinno się także wykonywać depilacji Lycon po opalaniu naturalnym czy w solarium. Menstruacja także powstrzyma nas przez krótki czas przed skorzystaniem z bezbolesnej depilacji.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.