ARCHOS VR Glasses – wirtualna rzeczywistość w mobilnej formie

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest1Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

xsdOkulary wirtualnej rzeczywistości dla użytkowników smartfonów

Kraków, 17 października 2014 – Firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android, wprowadza do oferty okulary ARCHOS VR Glasses, aby umożliwić użytkownikom smartfonów przeniesienie się do świata wirtualnej rzeczywistości.

Nowe wrażenia

W przeciągu kilku lat odbiór cyfrowej treści był wielokrotnie rewolucjonizowany. Wirtualna Rzeczywistość jest jedną z tych technologii, które pragniemy upowszechnić dla jak największego grona odbiorców – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.

ARCHOS VR Glasses kompatybilne są ze wszystkimi smartfonami z systemem operacyjnym Android, Windows Phone i iOS z wyświetlaczem o przekątnej do 6 cali. Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwią użytkownikom:

Przeniesienie się do świata wirtualnej rozrywki, który stanie się jeszcze łatwiej dostępny dzięki premierowemu bezprzewodowemu kontrolerowi do gier marki ARCHOS
Oglądanie wideo 3D
Realistyczne doznania np. latania
Wrażenie przenoszenia się w oglądane na smartfonie miejsca

ARCHOS VR Glasses obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D. Okulary charakteryzują się lekkością i solidnym wykończeniem.

Najlepsze efekty zapewniają 5-calowe smartfony z obrazem w jakości HD, czterordzeniowym procesorem (lub lepszym) i czujnikami ruchu takimi jak akcelerometr i żyroskop.

Dostępność i cena:

ARCHOS VR Glasses dostępne będą na rynku od listopada w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.