20 października start nowej stacji muzycznej – MUZO.fm

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

muzoMUZO.fm to ponadregionalna stacja radiowa ze świetną muzyką oraz rozbudowanym serwisem newsowo-biznesowym. Będzie dostępna w 11 największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Wrocławiu, Kielcach, Olsztynie i Bydgoszczy.

MUZO.fm stylistycznie będzie zbliżone do swojego starszego brata, MUZO.tv, ponieważ jest tworzone przez ten sam zespół prowadzących, m.in. Marcin Bisiorka, Radka Nałęcza, Jarka „Wendro” Wendrowskiego, Annę Nowaczyk i „Pegaza”, czyli Roberta Zawieję. Na swoje audycje słuchaczy zaproszą m.in. powracający do radia Michał Figurski oraz znani ze swojej działalności w Radio PiN Marcin Sobesto i Agnieszka Witowicz-Matolicz.

„Pomysł na MUZO.fm jest prosty: najlepsze kawałki wszechczasów, nowości muzyczne, które przeszły przez gęste sito naszych redakcyjnych gustów, a wszystko to okraszone świetnie redagowanymi newsami i przystępnie podanymi tematami biznesowymi. Jestem pewien, że na takie radio jest miejsce w przestrzeni medialnej i takiego radia chcą słuchacze” – zdradza Marcin Bisiorek, dyrektor programowy MUZO.fm

W ofercie programowej stacji stałymi elementami będą serwisy newsowe – MUZO News – co godzinę od godz. 6:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, a także wiadomości ekonomiczne i społeczne – MUZO Biznes oraz sportowe – MUZO Sport. Od 22.30 zaprosimy słuchaczy na MUZO FM Magazyn, czyli informacyjne i biznesowe podsumowanie dnia. Ponadto dużo dobrej muzyki, interakcja ze słuchaczami, listy przebojów oraz autorskie pasma, przygotowane przez pasjonatów.

Dzień rozpoczniemy o godz. 6:00 z Agnieszką Witkowicz-Matolicz i Radkiem Nałęczem w programie AiR Show. To poranne pasmo, które ma świetnie nastroić słuchacza na budzący się dzień. Informacje, dobra muzyka, ciekawostki i kontakt ze słuchaczami.

Od godz. 8:00 do 10:00 oddajemy eter we władanie Michałowi Figurskiemu i Kamilowi Olszewskiemu, gospodarzom programu Przepraszamy za Usterki. A w nim odrobinę krytyczne i satyryczne spojrzenie autorów na otaczającą rzeczywistość. Bezkompromisowo, zabawnie i z dużym dystansem do otaczającego nas świata.

Od 16:00 do 18:00 przez HaloMuzo przeprowadzą nas Idalia Tomczak i Konrad Olszewski. Będzie to interaktywne pasmo, w którym odpowiadamy na głos słuchaczy (sms, facebook, email) oraz zajmiemy się istotnymi problemami dnia codziennego, ale z lekkim przymrużeniem oka.

Dwie godziny pomiędzy 18:00 a 20:00 to czas na naszą listę przebojów, ułożoną głosami słuchaczy. Po prostu RFN – Republika Fajnych Numerów!
W dni powszednie, codziennie od 20:00 do 22:00 swoje autorskie pasma będą mieli:

Bisior – Happy Noise – w poniedziałek
Pegaz – Muzo Port – we wtorek
Wendro – Wendrolot – we środę
Anna Nowaczyk – Muzo Trip – we czwartek
Marcin Sobesto – Muzyka dla Dorosłych – w piątek

W weekendowe poranki od 6.00 do 8.00 w Magazynie MUZO FM usłyszymy biznesowe i informacyjne podsumowanie tygodnia a następnie najlepsza muzyka dla każdego.

MUZO.fm będzie nadawało na następujących częstotliwościach: Warszawa 102 MHz, Kraków 104,9 MHz, Gdańsk, Gdynia i Sopot 93,9 MHz, Łódź 102,3 MHz, Poznań 93,9 MHz, Wrocław 103,7 MHz, Kielce 92,9 MHz, Olsztyn 92,4 MHz, Bydgoszcz 90,5 MHz.

MUZO.fm powstało w miejsce istniejącego 12 lat radia PiN, które 25 września 2014 roku zakończyło emisję premierowych audycji.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.